به فروشگاه تجهیزات آزمایشگاهی آروند تمدن پارس خوش آمدید. شماره تماس : 02136617098 - 09032962827
سوالات متداول

چطور می توانم کالای خریداری شده شده را مرجوع کنم؟

توضیحات و تصاویر محصولات به صورت دقیق و واضح بارگزاری شده اند ، لطفا پیش از خرید دقت لازم را به عمل بیاورید زیرا به علت شرایط کرونا و دارویی ، خوراکی و بهداشتی بودن محصولات ، امکان مرجوع کردن محصولات وجود ندارد مگر در شرایط خاص و کالاهای خاص که با تماس با شماره ی 09032962827 ، میتوانید با شرکت هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شرایط و هزینه ارسال در تهران و حومه چیست؟

تهران: هنگام ثبت سفارش از شما خواسته می شود که از بین ارسال با سرویس های شهری ( الوپیک ، اسنپ باکس و...) با پرداخت هزینه کمتر و یا پیک بازار با پرداخت هزینه بیشتر ، طریقه ارسال سفارش خود را انتخاب کنید. شهرستان:هنگام ثبت سفارش از شما خواسته میشود تا یکی از روش های زیر را با توجه به کالای خریداری شده انتخاب کنید. شرکت کالارسان : با دریافت هزینه بسته بندی 7 الی 15 هزار تومان که به فاکتور خرید شما اضافه میشود ، بسته ی شما را ارسال میکند. تیپاکس : این شرکت کالاهای مایع را قبول نمیکند و علاوه بر فاکتور خرید شما 7 الی 15 هزار تومان هزینه ی بسته بندی دریافت میکند. ایران پیام : این شرکت برای شهرهای محدودی ارسال دارد که با توجه به محل سکونت شما ، این شرکت هم می تواند در گزینه های انتخابی شما قرار بگیرد. کالابران : این شرکت در کمترین زمان بسته ی شمارا با اتوبوس ارسال میکند. باربری: این روش ارسال برای بسته های حجیم و سنگین تر مورد استفاده قرار میگیرد که با دریافت هزینه پیک شهری و بسته بندی ، بسته ی شما را ارسال میکند. * مسئولیت و هزینه ارسال و بسته بندی بر عهده مشتریست .

چطور می توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

شما با ارسال پیام به شماره ی 09032962827 در واتسپ ، می توانید سفارش خود را پیگیری کنید .

چطور می توانم سفارشم را لغو کنم؟

سفارش شما پس از واریز ثبت می شود . با توجه به ارسال سریع و تحویل به شرکت ارسال کننده ، تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش میتوانید با تماس به شماره ی 09032962827 سفارش خود را لغو کنید.

تمام حقوق مادی و معنوی مربوط به آروند تمدن پارس میباشد.طراحی و برنامه نویسی : عامرتجارت خلیج فارس
پشتیبانی در واتساپ
  • سلام دوست من! 😊
    میتونم کمکت کنم؟